Zaneprázdněná.. sezením doma.

14. července 2013 v 16:14 | Dee. |  Deníček
Tak se zase hlasím. Každý den sedím doma, ale nejsem schopná napsat článek. A to jsem si na konci školního roku říkala, že o prázdninách nebudu sedět pořád jen doma za stolem s knížkou v ruce, nebo u otevřeného notebooku, ale že budu lítat po venku, jezdit všude možně a trávit víc času s kamarádama.

Jenomže bohužel v mém okolí nejsou lidi, se kterýma bych si až tak dobře rozumněla. A trávit s něma všechny prázdninové dny se mi zrovna nechce. Proto radši trčím jen zalezlá v baráku. Ale už mi to začíná lézt na mozek. Každý večer se snažím rodiče někam vytáhnout, abych se dostala mezi lidi. Oni si pořád stěžují, že by se mnou strašně někam chtěli, ale že je to těžké, protože mě nic nebaví. Strašně se diví, že nemám ráda hrady a zámky. Ne, prohlídka hradu mě fakt neláká, sorry. Není to se mnou lehké, ale s něma taky ne! :D Pořád jenom památky, památky, památky. Ale aby se mnou třeba zaletěli do Japonska, abych se mohla setkat s autorem Naruta, to se jim zase nepozdává. Samozřejmě bych do toho Japonska vzala Larvu, jinak by mi asi neodpustila. Je to hodné děvče, jen poněkud jiné :DD Ale teď už vážně. Jsem dítě naprosto bez zájmů! (jak blbě to zní?). Když nepočítám to, že asi budu konečně zase chodit na koně, tak jinou zálibu nemám. Nepočítám utrácení posledních peněz za oblečení :D Chodila jsem do street dancu. Teda.. oni to tak nazvali. Ale ty sestavy a tanečky, jsem si jistá, že kdyby se v superstar tancovalo, naše streetdancová skupinka by se dostala do hvězdné pěchoty. Na 1. místo. Takže jsem streetu raději nechala. Nejhorší je, že takhle talentovaní tanečníci i s učiteli, jsou v mém okolí všude. Jo, pořád všechno svádím na blbé bydlení, že tady nejsou žádné možnosti, ale možná kdybych chtěla, nějakou zálibu si najdu.
Aspoň že jsme včera s Larvou zase začly sledovat Naruta, po dlouhé době. Já se k tomu poslednímu dílu přes prázdniny ani nestihnu dohrabat. Ale ty hovory s ní mně chyběly. Samozřejmě mi zavolala, já to zvedla a místo pozdravu jsme se obě začly chlámat. Normálka. Skype je prostě program k nezaplacení :D
A už zase melu zcestné bláboly. Jenom jsem si potřebovala postěžovat. Tak zase někdy za 3 měsíce:DD
Dee.
 


Komentáře

1 Liitokala Liitokala | Web | 14. července 2013 v 17:15 | Reagovat

Já jsem teď taky pořád zalezlá, sice nedobrovolně kvůli antibiotikům, ale vlastně taky nemám v blízkém okolí nikoho, s kým by se mi chtělo trávit moc času. Za všema musím dojíždět...
S prohlídkama hradů to naprosto chápu, vždycky mi to trochu lezlo na nervy... S výjimkou Veveří- tam se dá jít na prohlídku na půdu a do sklepů, to bylo fajn :-).
A první místo v hvězdné pěchotě bych vyhrála já a moje pokusy o břišní! :-D

2 N. N. | Web | 15. července 2013 v 11:23 | Reagovat

Taky jsem si říkala, že budu chodit ven. No ano, chodím, ale...přece jenom víc času trávím doma, u počítače nebo s knížkou. Už bych se měla trochu vzpamatovat a opravdu být víc venku.
Taky tady nemám nikoho, s kým bych šla ven. Rodiče tady nemám, jenom babičku s dědou, ale s těmi se mi fakt nikam do města nechce...aha, ono ani není moc kam. Takže nejspíš to dopadne tak, že pojedu se strejdou někam a kole. Ale to je fajn, aspoň se budu trošku hýbat.
Věřím, taky už mě moc nebaví chodit po prohlídkách. Ale aspoň něco, ne? :)

3 Moo Michaelis (Moo~chan) Moo Michaelis (Moo~chan) | E-mail | Web | 15. července 2013 v 19:01 | Reagovat

Ahoj ^,^ , už jsem si tě zapsala do seznamu spřátelených blogů a také jsem ti udělala diplom :) který co nejdříve zveřejním v článku tak si mě prosím také zapiš do svého seznamu spřátelených blogů  :) podívat se můžeš zde → http://moomichaelis.blog.cz/1305/seznam-spratelenych-blogu.

PS:Máš fakt moc hezký blog ! :O ;) :3

4 willow-velwire willow-velwire | Web | 16. července 2013 v 19:05 | Reagovat

Přesněěě. -_- Já bych chtěla konečně začít akční prázdniny, ale skoro nikam nechodím (fb, blog.cz, knížky, jídlo... adrenalin, až to bolí :D), takže asi zůstanu jen u 'chtění'. :D

Ohledně těch zájmů, tak jsme na tom stejně. -_- Pokud si pamatuju, tak ty jsi taky jedináček. No, právě díky tomu je těžší se zabavit, najít si něco, co by bavilo. Oni k tomu podle slov kámošky ti sourozenci totiž občas dopomůžou, obzvlášť, když jsou stejného pohlaví. :P :/

5 willow-velwire willow-velwire | Web | 16. července 2013 v 19:05 | Reagovat

Jé, sorry, píšu ze spoluautorskýho blogu. :D Snad jsi mě poznala - toť já, Velwirka. :3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama