Když už nevím, jak pomoct.

3. července 2013 v 10:24 | Dee. |  Deníček
Zdá se mi to, nebo jde teď všechno z kopce? Asi se mi to zdá. Je fajn, že se u nás doma začly prázdniny onemocněním člena rodiny. Nikdo ani neví, co mu je, dokonce ani přechytralí doktoři, kteří se tváří, že ví všechno. Nehorázně mě štve a mrzí, že já sama mamce pomoct nemůžu.

Říká pořád, že to není nic vážného, ať si nedělám starosti, ale mně příjde celkem vážné, když se jí začne motat hlava, začne se jí špatně dýchat a málem mi doma omdlí. Když se jí to stalo poprvé, panikařila, že má infarkt. Pak nějaký léčitel zjistil, že je to od zad. Mamka má prostě něco s páteří a od toho se jí odvíjí tyhle problémy. Jinak je díkybohu zdravá, nic jí není. Jenže tyhle infarktové stavy se jí v poslední době vrací pořád. Zkoušela i cvičení na záda, to jí trošku pomohlo, ale ne úplně. Strašně mě to mrzí. Naštěstí je to jenom od těch zad a nic vážného. Když se na mamku podívám, vypadá úplně zdravě (a hlavně krásně :D :)). I každý doktor řekne, že je mamka v naprostém pořádku. Jenomže doktoři jsou blbci. Takže se mamka obrátila na sovji léčitelku. Ta došla k závěru, že v sobě dusí hrozně moc nervů, z toho má problémy se zádama a z těch zad má problémy ostatní. Takže by stačilo se jen trošičku uklidnit, a nebýt nerváček :DD Takže například nerozčilovat se, když má její dcera v pokoji bordel jak po výbuchu, nebo když dcerunce spadne drahý hrneček na zem a celý se rozbije.. Prostě by měla být hodnější na dceru!! :DD No dobře, teď přeháním. Lepší mamku jsem si vybrat nemohla. Nervy má spíš z práce, ze šéfa :D
Ale už vás tím nebudu zatěžovat, pochybuju že vás to zajímá. Jen mě štve, že já jí nijak pomoct nedokážu, a mrzí mě to. Mějte se krásně!
Deeinka.
 


Komentáře

1 Liitokala Liitokala | Web | 3. července 2013 v 11:03 | Reagovat

Ach jo, ten pocit, kdy člověk nemůže nic dělat, znám a strašně ho nemám ráda. :-( Přiznávám, že léčitelům nevěřím poté, co mě k jedné takové paní jako malou vzali rodiče. Nejen, že jsem tam pokaždé hystericky řvala, ale málem nám rozbila rodinu. Ale nerada bych se zakonzervovala u staré zkušenosti, takže uznávám taky, že s doktorama je někdy kříž, a že to se zádama a stresem zní rozumně (tím spíš, že žádnou zjevnou příčinu jinde nenašli), někdy už prostě tělo řekne "dost" a vypoví službu. Snad mamka najde něco, co jí opravdu pomůže :-). Držím moc palce.

2 Velwire Velwire | Web | 3. července 2013 v 11:29 | Reagovat

Kdo říká, že jí nemůžeš pomoc? Třeba uklízet, vařit, a tak... :) Mamču potěší, že o ni máš starost, takže se jí nervy trochu uklidní. :) Přeju hodně štěstí, ať to zvládnete co nejlíp. :)

3 Lour Lour | Web | 3. července 2013 v 13:26 | Reagovat

Mě to třeba zajímalo! :) Moje mamka má taky furt nervy a bolí ji z toho záda, tak doufám, že nebude mít žádný infarkt :( Snad se tvoje mamka brzo uzdraví :) A myslím si, že určitě můžeš nějak pomoct, jak psala Velwire :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama