Detective Dee.

21. července 2013 v 10:43 | Dee. |  Deníček
Nikdy si na lidi neudělejte názor jen podle zevnějšku.


Minulý zápis do deníčku byl ukončen slovy "Jsem hrozný člověk". Jak je to dál? Pořád jsem. Tentokrát se za to ale nestydím. A popravdě? Nemrzí mě to ani trošičku. Jak u nás ve čtrvtek spala ta kamarádka, nezmínila jsem samozřejmě, že jsem s ní dřív měla.. spory? Prostě není člověk pro mě. Ale omluvila se mi za všechny chyby, tak jsem si řekla, že když už tady není nikdo jiný, budu se stýkat alespoň s ní. Protože každý máme nějaké chyby. Včera jsem si vlezla v klídku na google chrome, který mi jde proti srsti. A co nezjistím. Moje milá kamarádka byla na facebooku ještě přihlášená. Zapomněla se odhlásit. Možná je to ode mě hnusné, možná určitě, ale začla jsem jí prolézat zprávy. Řekněte mi, odhlásili byste ji snad hned z toho facebooku pryč, aniž byste se podívali na obsah některých zpráv? Možná že jo, ale já rozhodně ne. Vím jaká je, ale nepřipouštěla jsem si to. Najela jsem na zprávy s jedním dotyčným klukem, se který jsem v zimě hodně kamarádila. Najela jsem si na jejich první zprávy, kdy mu kamarádka psala jak ho strašně pomlouvám, že jsem mrcha a ať se na mě vykašle. Vždycky když jsem se začla s někým víc bavit, tak mu hnedka začla lézt do prdele. Do noci jsem si projížděla zprávy s mojí druhou kamarádkou, a hledala jsem jednu jedinou špatnou věc o mně, abych jí to mohla konečně říct. Ale nic jsem nenašla. Popravdě mě to trochu mrzí, ikdyž to zní divně. Ale zůstanu přihlášená ještě pár dní a budu pátrat dál. Protože vím jistě, že určitě ten dotyčný kluk nebyl jediný, kterému o mně psala kraviny. Našla jsem ještě u pár lidí její poznámky k mému chování a k tomu, že o všech roznáším lži. Jasně, určitě. Nic jiného na práci přes den nemám. A víte co? Ani mi není blbé, že se jí hrabu v soukromých věcech. Ano, nelíbilo by se mi, kdyby tohle někdo dělal mně. Ale už se jí to stalo jednou. Spala u kamarádky (L) a zůstala příhlášená na facebooku.. L. si pročetla všechny její zprávy se mnou, jak ji hrozně pomlouvala a začla jí nadávat. Já si tu konverzaci přečetla. A co se nedozvím? Moje milá kamarádka mě jen využívá, aby se měla s kým bavit, protože ji ostatní nesnáší, díky mému spolužákovi, který jako první z nás pochopil, jaká doopravdy je. A přeze mě se snaží dostat mezi starší. Ano, je o pár ročníků níž. Tak strašně jsem se v ní spletla. Naštěstí už delší dobu vím, že je tak trochu zákeřná a nikdy jsem jí neřekla nic, čím by mě mohla později ohrozit. Takže.. pomsta bude sladká.
Jo a ještě něco. Dneska mám narozeniny, takže se tu moc neukážu :) Excuse me! :D
Dee.
 


Komentáře

1 Luciiy. Luciiy. | Web | 21. července 2013 v 21:09 | Reagovat

Já bych jí zprávy teda neprolézala. Samozřejmě byla bych zvědavá ale tohle bych jí neudělala. A samozřejmě je tvoje věc co děláš a jak s tím vším naložíš ale podle mě je to zbytečné tam něco hledat o sobě. Stejně teď už s tím nic neuděláš ;) A jak si sama psala každý dělá chyby a ta kamarádka se přece omluvila:)

2 Caw Caw | Web | 21. července 2013 v 23:07 | Reagovat

Nechci se tě nějak dotknout,ale přijde mi to od tebe dost dětinský. Neznám tě, nevím jak to s těma "kamarádkama" máš, ale myslím, že tohle není řešení. a jestli se ti omluvila až po tom, co psala tomu klukovi a tak, tak proč se v tom dál hrabat? pokud chceš odpustíš jí, pokud ne, nebav se s ní. ale určitě jdou dělat lepší věci než celej den čumět do cizího fb a hledad věc, která tě pak akorát nasere. já jednou vlezla do mobilu mýmu klukovi a i když jsem tam vlastně nic nenašla cítila jsem se hrozně a už bych to nikdy neudělala, protože vím,jak nepříjemný by to bylo mě. navíc jak tohle jednou uděláš, už tě to bude lákat pořád a nikdy tomu člověku nebudeš důvěřovat. nechci ti do toho kecat, ale přijde mi to jako totální kravina.

3 Caw Caw | Web | 21. července 2013 v 23:08 | Reagovat

*hledat (píšu rychle a pak píšu takový srance:DD)

4 Dee. Dee. | Web | 22. července 2013 v 3:36 | Reagovat

[3]: ať je to klidně dětinský, ať je to klidně totální kravina, mám k toum svoje důvody.
Jéje celej den? to asi ne:DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama