Zaneprázdněná... sama sebou.

30. května 2013 v 15:32 | Dee. |  Deníček

Božínku, jsem hrozná. Jak dlouho jsem se neozvala? Huh, od neděle. Navíc nedělní článek byl pouze přednastavený, takže jsem ani neomrkla vaše blogy. Nejradši bych si dala facku, ale bolí mě hlava.


Co mě ale hodně pobavilo bylo to, že u posledního článku, což byla jen písnička, se objevilo pár komentářů od lidí, co sem dlouho nezavítali a jsou mými affs. No jo, já to chápu. Kdo by taky četl ty moje kilometrové žblechty plné depresí? Asi nikdo. Ale já pak ztrácím chuť něco psát. Vždycky si otevřu blog, chystám se jít napsat do deníčku, ale pak ten nápad zavrhnu, protože vím, že by vás to nezajímalo. Navíc popisování jednotlivých dnů hned po sobě nejde.. Dopadlo by to stejně jako teď. Napíšu jedno slovo a pak minutu čučím do notebooku a nevím co psát dál. Hlavně nevím, co přidávat, aby to všechny zajímalo. Podle mě takový článek ani napsat nejde. A nebo bych na to musela mít buňky :D

Co se týče školy, v poslední době opravdu perlím. Už mi jde o známku na vysvědčení, které budu muset předložit u hlášení na střední školu. Ovšem tím se očividně moc neřídím. Z poslední písemky z matematiky mám 5. Kdybych se na to učivo doma aspoň podívala, měla bych dobrý pocit, že jsem pro to něco udělala a rozhodně bych neměla tak příšernou známku. Ale já jsem ani ten sešit do matiky neotevřela. Prostě matiku nemám ráda a už z principu jí doma nevěnuju ani špetku svého času. Zato čeština a ostatní jazyky mi jdou jak po másle. Fujky, někde tu smrdí samochvála. Ale ne, vážně. Na jazyky jsem byla vždycky lepší, jak na ty vědecké předměty typu fyziky, chemie, matiky. Když vím, že následující den píšeme z češtiny, ani se na to nepodívám, a mám čistou 1. Kéž by to tak bylo i s matematikou. Ale co, nemůžu mít všechno.
Ještě bych se ráda rozepsala, ale nebudu riskovat to, že bych si zase musela pod článkem číst komentáře typu "Hezký článek." Ale tak nemůžu vás nutit moje bláboly číst. Já vás chápu :)
 


Komentáře

1 Liitokala Liitokala | Web | 30. května 2013 v 16:19 | Reagovat

Jaká samochvála, když ti to jde, tak co by ses nepochválila :-) Mně věci jako matika a fyzika na škole celkem šly, ale stejně jsem byla ráda, že už jsme je v druhé půlce střední ani neměli :-)
Myslím, že se nemusíš zabývat tím, aby tvoje deníčky zajímaly každého. Jasně, spousta lidí to možná přejde, ale jiní třeba ne. Někdy je potřeba jen tak se vypsat. :-)

2 N. N. | Web | 30. května 2013 v 17:09 | Reagovat

Jo, miluju ty lidi, co ti komentují článek jenom tehdy, když tam je nějakej obrázek nebo písnička. A nebo když to je krátký, nějakej naprostej blábol, ale mají k tomu co napsat.
Ne! To nejsou žádný žblechty, i když často třeba píšeš, že nevíš, co psát, stejně mě to baví číst. Vyzařuje z tebe, že jsi fajn, už jenom z těch pár řádků.
Já se matice nevěnuju naschvál. Pak si ale ke konci pololetí uvědomím, že kdybych dostala blbou známku z matiky, celkem dost by mi to zkazilo výzo, takže se jí trochu začnu věnovat. Třeba na dnešní písemku jsem se učila jak něco, narýsovala jsem snad dvacet čtyřúhelníků-.-
S jazyky jsem na tom stejně. Mám pocit, že jsem ze třídy téměř jediná, kdo umí psát čárky mezi větama, například. I když ne úplně přesně, prostě to skoro vždycky napíšu dobře, cítím to tam. (taky se samozřejmě nechválím, jenom říkám, že jsem na tom asi podobně jako ty:D) Sice z češtiny čistou jedničku nemám, v diktátu jsem totiž napsala archiv místo archívu, dostala jsem dvojku a pak ještě něco podobnýho...ale ta učitelka, co nás učí, mě má ráda, protože ji jako jedna z docela mála vnímám:D S matikou by to takhle mohlo taky být, no.
:DDDDD Ty komentáře nesnáším, normálně je mažu!

3 malaika-hatia malaika-hatia | Web | 30. května 2013 v 17:27 | Reagovat

Hezký článek :)

Ne, promiň :D

Píšeš moc hezky, i když jde v podstatě jen o obyčejné věci, tak se u toho sem tam usměju. Nebo vážně zasměju, jako u hlášky: dala bych si facku, ale bolí mě hlava. :D

4 Ronnie Ronnie | Web | 30. května 2013 v 18:52 | Reagovat

Přidávám se k slečně nade mnou - hezký článek. :'D
Ohledně těch předmětů, tak tě chápu. Matika? Hnus! Fyzika? Omg... Ale třeba anglina? Tak to je fajné. :D
Jinak, tohle neříkej/nepiš. ;) Já mám tvůj blog ráda, že jsou ty holky líný je jejich blbost, samy se okrádaj:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama