I don't know what to do. Damn!

25. dubna 2013 v 16:01 | Dee. |  Deníček

Připadá mi to, nebo pořád píšu o tom stejném? Že nikam nezapadám, mám špatnou náladu, nedaří se mi a že nikoho nemám? Ne, nepřipadá. Dlouho jsem s další článekm čekala, protože každý den se k napsání nenabízelo nic jiného, než právě tahle témata. Dneska jsem pochopila, že asi ještě hodně dlouho nebudu moct napsat o něčem jiném.


A co mě trápí teď? Momentálně to, že už se blíží konec školního roku. Nejsem blázen, fakticky mě to sere. Na prázdniny se sice strašně těším, na učitele už jsem alergická a o učení ani nemluvím. Ale problém je ten, že další rok mě čeká 9. třída. Školní rok je sice dlouhý, ale pro mě ne dostatečně. Za rok už budu ze školy pryč a hrozí mi že už se nebudu vídat s lidma, se kterými bych se vídat chtěla. Přece jen tam pár oblíbenců mám. Vůbec nevím co bez nich budu dělat. Oni jsou na tom stejně. Osmička utekla tak strašně rychle. Pamatuju si jako by to bylo včera, jak jsem se s jednou ehm.. holkou hádala o místo ve 3. lavici. Pamatuju si, jak jsem nadávala, že musíme podepisovat tolik sešitů, jak jsem byla zoufalá z brzkého vstávání... Je to všechno jako by to bylo včera. A už pomalu zbývají jen 2 měsíce, a škola zase na chvíli skončí.


Navíc vůbec nevím kam půjdu na střední. Na gympl nemůžu, na to nemám mozek. Nikdo ze třídy ještě neví, ale polovina se chceme domluvit a jít na stejnou školu. Ale jen v případě, že bysme hoodně nevěděli kam jít. Protože jít na nějakou školu jen proto, že tam jde můj kamarád je blbost, ale asi tak nakonec dopadnu. Asi je na tohle ještě moc brzo, ale čím méně dnů zbývá do prázdnin, tím více mám na paměti jen to, že nám všem zbývá už jen jeden rok. Když si to čtete, zní to jako dlouhá doba. Kéž by byla.


Ale snažím se to přestat řešit. Radši si budu užívat to, že je konečně teplo, že se mi teď všechno daří a že se mám celkem fajn. Nebudu si tímhle kazit náladu, na to budu mít čas na konci devítky. Toť dnes vše.

Nádhernej pokoj, hlavně povlečení :3
 


Komentáře

1 N. N. | Web | 25. dubna 2013 v 17:53 | Reagovat

Jsem na tom podobně, ale nějak to neřeším...momentálně. Občas mám takový nálady, že bych se vším nejradši práskla o zem.
S tou školou jsem to tak měla loni... poslední rok na základce. Sice jsem to tam tak nějak nesnášela, ale stejně jsem odtud nechtěla odejít.
Přesně, letošní rok uběhl děsně rychle.
Nakonec se rozhodneš, kam jít. Když nechceš na gympl, nějaká vhodná střední se určitě najde:)
To povlečení je super:)

2 Ronnie Ronnie | E-mail | Web | 25. dubna 2013 v 18:53 | Reagovat

Jop, ten pokoj je boží, já mít takovej. :3
Co se týká školy, tak chápu. Mě teď bude čekat osmička, do který - doufám - nastoupím na jinou školu, protože... asi víš po všech těch článkách, ale i tak na té staré zůstanou lidé, po kterých se mi možná zasteskne, tak jeden, no... na druhou stranu se i bojím, že v té nové škole si kamarády nenajdu a zůstanu jen u jedný, která mi nedejbože bude "nevěrná". :/ Komplikované.... :/ Jak řekl Sasuke-chan (:D ♥): "Trpíme kvůli svým poutům." :(
Jinak, ohledně budoucího povolání... :D Já mám ještě dva roky a už teď mám depku. :D Vyberu si školu (gympl), pak dojdu k závěru, že na to nemám, pak zas, že mám... :( Chjo... Bych nejradši každej den docházela na jinou. :DD A to mám ještě na rozhodnutí dva roky! :D A ty jen jeden.. mno jak říkám, naprosto tě chápu a je fakt, že tenhle rok byl nějakej rychlej. Nemůžu se zbavit pocitu, že je to včera, když jsem v rohu tabule viděla nápis "Vítejte zpět ve škole!" :D :)

3 Liitokala Liitokala | Web | 26. dubna 2013 v 8:54 | Reagovat

To nic, i já mám největší chuť psát, když zrovna nemám nic veselého, co bych sdělila:-). Pamatuju si, že na základce jsem měla o budoucím povolání jasno, i o škole, tu jsem si teda doma musela trochu obhájit, ale nevadilo, měla jsem spojence, trefila jsem se a dneska v tom oboru opravdu pracuju. Máš ještě čas, on nějaký nápad na školu přijde:-). A kamarádi, který člověk najde na střední jsou pak často skutečný přátelé na dlouho. (I když po pár lidech ze základky se mi taky zasteskne:-))
(To povlečení je krásný:-))

4 Terez † Terez † | Web | 28. dubna 2013 v 18:57 | Reagovat

Joo, to já mám se střední jasno ;) Grafárna forever :33. Ale menší problém je ten, že mě naši v životě přihlášku nepodepíšou :((. Prej z gymplu, kde jsem za génia nepujdu na nějakou "podřadnou" školu -_-. Neboj, do přijímaček je času dost a co víš, co tě ještě potká ;). Ale držím palce, aby ses dostala tam, kde tě to bude nejvíc bavit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama